Jubilejní Mandala dětem

Autor: Monika Glogovská, zveřejněno 25. 9. 2020

Jak si zpříjemnit nadcházející podzimní večery? No přeci s námi a s naší Mandalou dětem. Bude to zábava a díky mandalám posílíte svůj imunitní systém, zlepšíte si náladu a pomůžete dobré věci.

Rok utekl jako voda a my jsme znovu připraveni pomáhat tam, kde je to potřeba. Půjdeme do toho společně? Jelikož se jedná již o 10. ročník neziskového projektu Mandala dětem, budeme rádi, když tento jubilejní rok oslavíme společnou tvorbou mandal.

Malování zdraví prospěšné

Jak už jistě víte, tvorba mandal je opravdový téměř až medicínský zázrak, protože díky malování posilujete nejen svou imunitu, ale také zlepšujete svou náladu, předcházíte předčasné smrti, dobíjíte energii a díky tomu pak přichází inspirace a chuť vyzkoušet třeba i něco nového.

Záleží jen na vás, zda chcete tvořit vlastní mandaly, či vzít do ruky našeho šikovného a velmi oblíbeného pomocníka pro kreslení mandal – plastovou šablonu. Díky ní jsou mandaly nejen originální, ale také za chvilku hotové. Nebo můžete využít našich předloh, které pro vás máme neustále k dispozici.

Mandaly s příběhem

Pokud chcete být součástí něčeho opravdu velkého, co má smysl a přináší radost na všechny strany, pak právě Mandala dětem je tu pro vás. Stačí namalovat mandalu a nahrát do naší mandalové galerie. Tvořit může opravdu každý, věk ani pohlaví zde nehraje roli, každá mandala má u nás své místo! Navíc až 52 mandal se pak objeví v mandalovém stolním kalendáři pro další rok.

Pojďme si to společně užít, jak jen to jde. Přizvěte ke společnému tvoření i další mandalové nadšence. Zván je opravdu každý, kdo chce malovat, pomáhat a zažít pěkné společné chvíle.

Má to velký smysl

Letošní mandala dětem věnuje svou podporu znovu organizaci Vojtěška, která získané peníze z mandalového projektu použije na podporu dětí s nemocí, u které nejsou rodiče schopni náklady na léčbu nikterak pokrýt. Proto každý, kdo se zapojí, má naše obrovské díky a slibujeme, že si to určitě užijeme. :-)

Chci se zapojit do Mandaly dětem

Autor článku

mandala energie

Monika Glogovská

Nebuďte na to sami, pomůžu vám úspěšně uspořádat kurz.

Podobné články

mandaly kalendáře

Mandala mýma očima

S mandalou jsem se poprvé setkala asi před 14 lety. Bylo to v době, která pro mě byla trochu složitá a sužovaly mne různé zdravotní potíže, mezi nimi i úzkostné stavy.

Číst dál
mandala žena

Společně (z)měníme svět

Když přišel nápad spojit se s organizací na pomoc dětem z dětských domovů, neváhali jsme ani minutu a šli do toho. A tak vznikl projekt Mandala dětem, který letos díky vám oslavil již 11 let.

Číst dál