Jak správně pracovat s mandalou?

Máme pro vás sedm rad, jak na to

Základem je vybrat si správnou mandalovou předlohu. Buď si můžete koupit mandalové antistresové omalovánky pro dospělé nebo si je můžete stáhnout z internetu. Že je jich moc a nevíte kterou vybrat? Dám vám osmou radu k dobru - vezměte si tu, která se vám nejvíc líbí!

Pokud nechcete tvořit sami, pojďte se mnou cestou mandaly!

Experimentujte

Při příštím tvoření záměrně kreslete v opačném směru než jsme zvyklí. Nebo si zkuste, jaké to je nakreslit mandalu cik cak, bez ladu a skladu (bez dodržení jednoho směru). Zvolte barvy podle nějakého systému (např. jenom teplé barvy), vybírejte pastelky se zavřenýma očima… Experimentujte a hrajte si! Ať už zvolíte cokoli, sledujete své pocity a to, co se děje.

Vytvořte mandalu, která léčí

Pokud potřebujete léčivý obrázek, mandalu pro podporu svého záměru nebo harmonizační předmět, vložte místo svého aktuálního pocitu do mandaly své přání (své rozhodnutí o účelu mandaly). To formulujte stručně a pozitivně! 

 

Mandala dětem

Vytvořte mandalu co pomáhá

Namalujte mandalu a pomozte s ní dětem, které nemají rodinu. Stačí, když ji nahrajete do galerie projektu Mandala dětem. Malovat můžete sami, ale i s někým dalším.

 

Neexistují omezení

Vše co se o mandalách a o práci s nimi dočtete, včetně tohoto „návodu“, považujte za inspiraci a ne za dogmatický návod! To co platí a funguje u jednoho, druhého či desátého člověka, nemusí platit pro vás. A o koho jiného tu jde, když ne o vás? Hledejte si vlastní cestu, vlastní návody a objevujte nové možnosti, které pro vás budou prospěšné. Nikdo jiný nemá tu moc a sílu vám pomoct a poradit, kromě vás samých.

Chci jít cestou mandaly

Mandala zdarma

Všichni už ji každý měsíc dostávají e-mailem. Jste poslední kdo ne?

CAPTCHA
Tato otázka je pro testování zda jste robot nebo člověk.

Odesláním formuláře souhlasíte obchodními podmínkami a s ochranou osobních údajů a potvrzujete, že jste se seznámili se zásadami ochrany osobních údajů podle kterých se řídíme.

Mandalový pracovní sešit - od vybarvování po tvoření

jen za 160 Kč

S naším sešitem se naučí kreslit mandaly každý. Najdete v něm předlohy mandal, zentanglový vzorníček i návody na tvoření vlastních mandal.

Kam jít dál?