Pohyb patří k životu

Autor: Ilona Kopecká, zveřejněno 24. 8. 2020

K pohybu jsem byla vedena už od malička. Jsem s ním ve spojení každý den. Cítím potřebu hýbat se a ráda předávám svou vášeň dále.

V průběhu života jsem utrpěla několik vážných úrazů. Moje láska k pohybu a zájem o něj, pravidelnost a vytrvalost mi ale vždy pomohly se z nich dostat. Zažila jsem sama na sobě, jak pravidelný pohyb pomáhá. A tak na zdraví prospěšné cvičení nedám dopustit a chci k němu pozvat i vás.

Protáhneme celé tělo

V Centru Mandala působím již 8 let. Moje hodiny jsou cvičení pro zdraví a radost z pohybu. Vycházím především z jógového cvičení, zdravotního cvičení, relaxačního cvičení, pilates, body balance, body form a strečinku. Kombinuji vše tak, abychom se protáhli, posílili i zrelaxovali. 
 
Na začátku kurzu volíme vždy cviky jednoduché, přípravné a po jejich zvládnutí postupně mírně přidáváme na náročnosti. Cvičení je v pomalém tempu a zvládne ho opravdu každý. Kromě toho, jak cvik zacvičit, si řekneme i zdravotní význam cviků a variantu pro ty, kdo mají zdravotní omezení.
 

Zvládnete to i doma

Ve dnech, kdy nemáte možnost si zajít zacvičit s námi, můžete zkusit pár cviků i sami doma. Věřte, že vám to udělá více než dobře. Pohyb k životu prostě patří, jako voda nebo vzduch. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle sídlí zdravý duch. Stačí hodinka denně a už po pár dnech ucítíte a uvidíte výsledky.
 

Hned vyzkoušejte, jak jednoduché to je a uvolněte si ztuhlá záda

 

Co vám cvičení přinese?

  • Zlepšíte své fyzické i psychické zdraví (posílíte imunitu, snížíte stres, zlepšíte si metabolismus, zpevníte svaly, prospějete svých kloubům a kostem) 
  • Můžete navázat nová přátelství
  • Získáte radost a pocit spokojenosti
Jsem tu pro vás. Ráda vám poradím, nasměruji a probudím ve vás nadšení vyzkoušet si něco nového!
Přijďte si zacvičit se mnou!

Autor článku

cvičení nás baví

Ilona Kopecká

Nabízím cvičení pro ženy bez věkového omezení, zaměřené na procvičení celého těla, takzvaně od hlavy až k patě, v každé lekci.

Podobné články

Podporujeme, zachraňujeme, zlepšujeme svět pro další generace

Centrum Mandala má nemalou misi - zachránit svět. To se může zdát stejně nemožné, jako sníst mamuta. Všichni ale víme, že když mamuta rozporcujete a jíte jednotlivé porce, možné to je. A tak jsme si i my naši misi rozdělili na menší a zvládnutelné části.

Číst dál
Vánoční mix

Vánoční MIX

Vánoční stromeček uprostřed pokoje. Vůně jehličí a cukroví. Rozbalují se dárky. Ten od vás překvapí, potěší a nadchne zároveň. "To jsi malovala sama?" ptá se nevěřícně babička. "Ano, jen pro tebe."

Číst dál