Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Pohyb patří k životu

Autor: Ilona Kopecká, zveřejněno 24. 8. 2020

K pohybu jsem byla vedena už od malička. Jsem s ním ve spojení každý den. Cítím potřebu hýbat se a ráda předávám svou vášeň dále.

V průběhu života jsem utrpěla několik vážných úrazů. Moje láska k pohybu a zájem o něj, pravidelnost a vytrvalost mi ale vždy pomohly se z nich dostat. Zažila jsem sama na sobě, jak pravidelný pohyb pomáhá. A tak na zdraví prospěšné cvičení nedám dopustit a chci k němu pozvat i vás.

Protáhneme celé tělo

V Centru Mandala působím již 8 let. Moje hodiny jsou cvičení pro zdraví a radost z pohybu. Vycházím především z jógového cvičení, zdravotního cvičení, relaxačního cvičení, pilates, body balance, body form a strečinku. Kombinuji vše tak, abychom se protáhli, posílili i zrelaxovali. 
 
Na začátku kurzu volíme vždy cviky jednoduché, přípravné a po jejich zvládnutí postupně mírně přidáváme na náročnosti. Cvičení je v pomalém tempu a zvládne ho opravdu každý. Kromě toho, jak cvik zacvičit, si řekneme i zdravotní význam cviků a variantu pro ty, kdo mají zdravotní omezení.
 

Zvládnete to i doma

Ve dnech, kdy nemáte možnost si zajít zacvičit s námi, můžete zkusit pár cviků i sami doma. Věřte, že vám to udělá více než dobře. Pohyb k životu prostě patří, jako voda nebo vzduch. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle sídlí zdravý duch. Stačí hodinka denně a už po pár dnech ucítíte a uvidíte výsledky.
 

Hned vyzkoušejte, jak jednoduché to je a uvolněte si ztuhlá záda

 

Co vám cvičení přinese?

  • Zlepšíte své fyzické i psychické zdraví (posílíte imunitu, snížíte stres, zlepšíte si metabolismus, zpevníte svaly, prospějete svých kloubům a kostem) 
  • Můžete navázat nová přátelství
  • Získáte radost a pocit spokojenosti
Jsem tu pro vás. Ráda vám poradím, nasměruji a probudím ve vás nadšení vyzkoušet si něco nového!

Autor článku

cvičení nás baví medaile

Ilona Kopecká

Nabízím cvičení pro ženy bez věkového omezení, zaměřené na procvičení celého těla, takzvaně od hlavy až k patě, v každé lekci.

Podobné články

malování do skvrn

Netlač řeku, teče sama

Chcete uvolnit svoji kreativitu, rozproudit fantazii a třeba se dozvědět i něco o sobě? Dám vám tip na moji oblíbenou techniku.

Číst dál
mandaly on-line

Funguje on-line mandalová dílna stejně jako ta naživo?

Zdá se, že nastává nová on-line doba. Někdy je lepší zůstat doma, někdy jste od nás příliš daleko, ale ani v těchto chvílích se nemusíte vzdát svých oblíbených aktivit, ba naopak. Nemusíte se vzdát kurzů, kreslení, mandal.

Číst dál