Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Mgr. Bc. Kristýna Mikscheová Už u nás nepracuje

Zkušená lektorka pracující s expresivními terapiemi, zejména drama terapií a filmovou terapií.

kristyna@centrum-mandala.cz — 774062704 — Dramaterapie v Brně

Jsem absolventkou sdružených a srovnávacích uměnovědných studií a etnologie na Masarykově univerzitě. Od začátku studia jsem se zajímala o možnosti dalšího využití různých druhů umění. Začala jsem se seznamovat s oborem psychoterapie uměním neboli s expresivními terapiemi a již sedm let do tohoto oboru pronikám a nadšeně jej šířím dále. Nejčastěji se se mnou můžete setkat na lekcích, kurzech, přednáškách a školeních dramaterapie a filmové terapie.

Oblast dramaterapie mě fascinuje svojí různorodostí a prostorem, který lze rozličně činorodě využít ke prospěchu a dobru. Při vedení lekcí dramaterapie se snažím rozvíjet možnosti personálně-sociálního růstu účastníků prostřednictvím nevšední aktivity. Mojí snahou je poskytnutí prostoru pro odreagování účastníků od běžných starostí a odpočinek skrze hraní a smích.

Baví mě hledat nové cesty, pojetí a alternativy práce s filmovým materiálem. Zabývám se filmem a možnostmi jeho využití pro pozitivní ovlivňování lidské psychiky a využitím filmu v terapeutické práci. Metodiku filmové terapie rozvíjím jak prakticky tak teoreticky a vytvářím pro tento obor vlastní metodiku, kterou šířím dále (kurzy, publikace). Pod vedením PhDr. Mariny Stejskalové, CSc. jsem napsala absolventské práce:

Setkat se se mnou můžete také na kurzech biblioterapie, arteterapie a na různých relaxačně zaměřených kurzech. Jsem spoluautorkou cyklu kreativních barevných seminářů Žlutá, Červená, Modrá, Zelená, Oranžová, Fialová :-) Tyto semináře jsou odpočinkové, kreativní, podpůrné, inspirativní. Kombinace technik kreativních terapií spojených v jeden celek má báječné psychohygienické účinky, prevence syndromu vyhoření.

 

Mgr. Bc. Kristýna Mikscheová u nás teď nic nevede, ale podobné kurzy nabízí Zuzana Řezáčová Lukášková

rok s mandalou

Rok s mandalou

Naše akce probíhá v termínu 1. 1. až 31. 12. 2020, 2700Kč Volná místa

Odhalte význam mandal, jejich poselství a naučte se pracovat s velkým kruhem mandaly.

tvorba

Kurz focusingu on-line

Můžete začít hned teď, 1440Kč 3 lekce

Technika focusing, práce s mandalou a pohádka o malé ptačí holčičce. To vše na jednom místě je jen v našem on-line kurzu. Přesvědčte se!
Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

mandala

Cesta mandaly I on-line

Můžete začít hned teď, 2700Kč 9 lekcí

Chcete prozkoumat svět mandal z pohodlí vašeho domova a ve vlastním tempu? Pak potřebujete on-line kurz Cesta mandaly!
Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

tvoření vlastní mandaly

Tvoření mandal

Můžete začít hned teď, 900Kč Volná místa


Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

Mandala I. on-line

Můžete začít hned teď, 750Kč 3 lekce

Vše co jste chtěli vědět o barvách, tvarech a mandale najdete v našem krátkém on-line kurzu. Stačí projít tři lekce a víte vše! Proč váhat?


Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.