Centrum Mandala - tvoříme harmonii
Mandala

Mgr. Bc. Kristýna Mikscheová Dávám si pauzu

Zkušená lektorka pracující s expresivními terapiemi, zejména drama terapií a filmovou terapií.

kristyna@centrum-mandala.cz — 774062704 — Dramaterapie v Brně

Jsem absolventkou sdružených a srovnávacích uměnovědných studií a etnologie na Masarykově univerzitě. Od začátku studia jsem se zajímala o možnosti dalšího využití různých druhů umění. Začala jsem se seznamovat s oborem psychoterapie uměním neboli s expresivními terapiemi a již sedm let do tohoto oboru pronikám a nadšeně jej šířím dále. Nejčastěji se se mnou můžete setkat na lekcích, kurzech, přednáškách a školeních dramaterapie a filmové terapie.

Oblast dramaterapie mě fascinuje svojí různorodostí a prostorem, který lze rozličně činorodě využít ke prospěchu a dobru. Při vedení lekcí dramaterapie se snažím rozvíjet možnosti personálně-sociálního růstu účastníků prostřednictvím nevšední aktivity. Mojí snahou je poskytnutí prostoru pro odreagování účastníků od běžných starostí a odpočinek skrze hraní a smích.

Baví mě hledat nové cesty, pojetí a alternativy práce s filmovým materiálem. Zabývám se filmem a možnostmi jeho využití pro pozitivní ovlivňování lidské psychiky a využitím filmu v terapeutické práci. Metodiku filmové terapie rozvíjím jak prakticky tak teoreticky a vytvářím pro tento obor vlastní metodiku, kterou šířím dále (kurzy, publikace). Pod vedením PhDr. Mariny Stejskalové, CSc. jsem napsala absolventské práce:

Setkat se se mnou můžete také na kurzech biblioterapie, arteterapie a na různých relaxačně zaměřených kurzech. Jsem spoluautorkou cyklu kreativních barevných seminářů Žlutá, Červená, Modrá, Zelená, Oranžová, Fialová :-) Tyto semináře jsou odpočinkové, kreativní, podpůrné, inspirativní. Kombinace technik kreativních terapií spojených v jeden celek má báječné psychohygienické účinky, prevence syndromu vyhoření.

 

Mgr. Bc. Kristýna Mikscheová u nás teď nic nevede, ale podobné kurzy nabízí Zuzana Řezáčová Lukášková

tvorba

Kurz focusingu on-line

Můžete začít hned teď, 1440Kč 3 lekce

Mandala se může stát prostorem pro vyjádření vašich pocitů i tajných přání. Poradíme vám jak na to! Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

mandala

Cesta mandaly I on-line

Můžete začít hned teď, 2700Kč 9 lekcí

Je mnoho způsobů, jak najít tu správnou cestu, a právě mandala je jednou z nich. Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

tvoření vlastní mandaly

Tvoření mandal

Můžete začít hned teď, 900Kč Volná místa

Tvořte vlastní mandaly se šablonou i od ruky Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

Mandala I. on-line

Můžete začít hned teď, 750Kč 3 lekce

Seznamte se s barvou, tvarem a tím, jak dohromady tvoří mandalu v kurzu, který... Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

Mandala_1

Osobní mandala

Termín po osobní domluvě, 800Kč Pouze pro jednoho!

Přijďte si vytvořit osobní mandalu, kterou si spolu s šablonou pro tvoření mandal odnesete domů. Kurzem vás provede Zuzana Řezáčová Lukášková.

Více info a přihlášky